Peter Dahl litografi
2014-10-22
271382
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistlar nr 61, signerad Peter Dahl, litografi, bladmått ca 43x29 cm