Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271361
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 37, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 28x42 cm