Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271360
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 6, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 42x29 cm