Marc Chagell litografi
2014-10-23
271342
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAGALL, Marc (Frankrike, 1887-1985): Komposition, färglitografi ur Derriere le miroir, 1950, signerad i trycket, ca 25,5x19,5 cm