Peter Dahl färglitograf
2014-10-22
271339
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 50, signerad Peter Dahl, färglitografi, 29,5x42,5 cm