Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271335
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 41x28 cm