Peter Dahl fätglitografi
2014-10-22
271334
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL Peter (född 1934): Movitz, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 44x29 cm