Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271331
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dans, signerad och daterad Peter Dahl -81, 153/250, färglitografi, ca 57x40 cm