Peter Dahl färglitografier
2014-10-22
271325
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurscener, signerade Peter Dahl, färglitografier, 28x41 cm vardera