Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271318
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, (mittveck) signerad Peter Dahl, färglitografi, 51x35 cm