Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 18, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm
Zustandsbeschreibung
271315
2014-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner