Il Sassaferrato kopia efter 1800-tal
2014-10-19
271305
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IL SASSORFERRATO (1800-tal), kopia efter: Madonna, olja på koppar, 29x22 cm
Färgbortfall