Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271304
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Den gröna porten, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, ca 41x57 cm