Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271297
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 75, signerad Peter Dahl, färglitografi ca 30x42,5 cm