Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271289
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 75, signerad Peter Dahl, färglitografi samramad med episteln, litografins mått 30x42,5 rammått ca 52x108 cm