Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271273
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Komposition med figurer, signerad och daterad Peter Dahl, -80, 197/250, färglitografi, ca 41x54 cm