Byrå 1920/30-tal
2014-10-17
271245
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1920/30-tal, delvis betsad björk, 2 lådor, patinerade mässingsbeslag, skuren dekor, utdragbara skrivskivor, avsmalnande ben med kragningar, höjd 80, 110x45 cm
Slitage, repor, nyckel saknas