Fruktknivar med pärlemorskaft
2014-10-20
271203
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
FRUKTKNIVAR, 6+4 st, blad i sterlingsilver, pärlemorskaft, England 1800-tal
Skador och bristningar