Tage Hedqvist oljemålning
2014-10-23
271199
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): Vita segel, monogramsignerad och daterad 77, olja på duk, 93x73 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj