Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271198
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 77, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x29 cm