Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271195
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 44, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 28x42 cm