Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271191
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 8, signerad Peter Dahl, färglitografi 42,5x29 cm