Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271188
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, ur Rosmarimappen, färglitografi, PT, ca 42x59 cm