Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271182
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Orkestern" signerad, PT, färglitografi, ca 56x71 cm