Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271179
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 53, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x59 cm