Kristina Abelli Elander oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ELANDER, Kristina Abelli (född 1952): Figurscen, signerad och daterad K. Elander 1988, olja på duk, ca 57x110 cm

Dedikation á tergo

271150

2014-11-13