Kanna med lock silver
2014-10-19
271128
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANNA med lock, silver, 1800-tal, pip och invändigt med sil, med svärtat handtag och lockknopp, botten med otydlig stämpel, höjd 11, 5 cm, total vikt ca 261 g
Lagningar