Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271123
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Spårvagnslinje 2, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 36x50 cm
Med otydlig dedikation