Olle Nordberg oljemålning
2014-10-21
271107
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Kvinna plockandes vitsippor i vårbacke, signerad och daterad Olle Nordberg -79, olja på duk, 61x50 cm