Komposition
2014-10-21
271098
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen Spanien, 1900-tal): Figurkomposition med män, otydligt signerad, olja på duk, 54x65 cm