John Sjösvärd oljemålning
2014-10-19
271087
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖSVÄRD, John (1890-1958): Hästar, signerad och daterad John Sjösvärd 55, olja på pannå, 38x42 cm