Peter Dahl färglitografi
2014-10-22
271085
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel nr 56, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x29 cm
Hanteringsveck nedre höger