Roland Svensson färglitografi
2014-10-19
271051
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 50/350, färglitografi, 24x20 cm