Roland Svensson färglitografi
2014-10-19
271047
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (född 1910): Skärgårdstall i vinternatt, signerad Roland S, 136/350, färglitografi, 25x20 cm