Orientmatta Bachtiari
2014-11-02
271038
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 20 000 SEK |
ORIENTMATTA, Bachtiari, semiantik, ca 478x326 cm
Restaurerad, lagningar, malskador