Inger Rydén komposition
2014-10-21
271025
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RYDÉN, Inger (född 1944): "Flickan med kronärtskockorna", signerad och daterad Inger Rydén -69, gouache, ca 29x48 cm