Max Schulze akvarell
2014-10-21
271021
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHULTZE, Max (1845-1926): Alplandskap med blommande äng, signerad och daterad 1922, akvarell, 28x40 cm