Bernhard Oscarsson oljemålning
2014-10-20
270985
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Interiör med spinnerska, Stockholm, signerad och daterad Oscarsson 1941, olja på duk, 46x55 cm