Gustav Rudberg litografier
2014-10-20
270950
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): (10) Segelskutor - Hven, signerade och numrerade Gustav rudberg 250 ex, färglitografier, 69x89 cm, oramade