Stig Claesson
2014-10-20
270945
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholm Södermälarstrand, signerad och daterad Stig Claesson 77, färgoffset, 250/300, ca 42x53 cm
Ej examinerad ur ram