Ola Billgren blandteknik

Ola Billgren blandteknik
Ola Billgren blandteknik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Skrivande figur vid flygel, blandteknik på papper, signerad och daterad Ola Billgren -60, ca 26 x 33 cm

270910

2014-11-13