Fjällmotiv med fors oljemålning
2014-10-19
270884
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjällmotiv med fors, otydligt signerad och daterad, olja på duk, ca 60x73 cm
Obetydlig dukskada under färgen