Oskar Bergman oljemålning
2014-10-20
270821
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Kväll på Älgö", signerad och daterad Oskar Bergman 1931, olja på duk, 36x51 cm
Smärre skrapmärken