Gunnar Norrman torrnål
2014-10-18
270803
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005):"Madeiraberg", signerad och daterad G.Norrman 1982, torrnål, 7/12, bildyta 14x10,5 cm