Stolar stapelbara kromstomme
2014-10-16
270791
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1980-tal, stapelbara, krom och randig klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Slitage