Gunnar Norrman torrnål
2014-10-18
270777
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Bergssluttning", signerad och daterad G.Norrman 1982, torrnål, 17/30, 4,5x5,5 cm