Gunnar Norrman torrnål
2014-10-18
270771
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Backlandskap", signerad och daterad G.Norrman 1979, torrnål, 31/100, 20x15 cm, Bladguldsram