Jette L. Ranning
2014-10-20
270720
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RANNING, Jette L (Danmark, född 1954): Komposition Nr 5, signerad och daterad a tergo Jette L. Ranning 84, blandteknik på papper, 15x21 cm