Saltkar 1 par silver
2014-10-15
270653
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, på trepassformad fot, godronnerat liv, otydliga mästarstämplar, Stockholm 1829, höjd 6,5 cm, vikt ca 93 g
Skador, lagningar