Jaktscen omkring 1700
2014-10-18
270648
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOME, Richard (1660-1705): "Partidg Hawking", jaktscen, handkolorerad etsning, ca 34x20 cm
Skador, fläckar, gulnad